Światowy Dzień Robienia Kartek

Jest Dzień Kota, Dzień Czystego Biurka, więc musi być Dzień Robienia Kartek!

Światowy Dzień Robienia Kartek (World Cardmaking Day) to coroczna uroczystość, która w 2018 roku przypada 6 października. Jest to święto wszystkich twórców, który ręcznie wykonują kartki okolicznościowe. Święto osób, które wkładają swoją pasję i serce, aby sprawiać uśmiech na twarzach innych ludzi.
Magazyn Paper Craft ogłosił każdą pierwszą sobotę października Dniem Robienia Kartek. Święto pierwszy raz obchodzono w 2006 r. Dzień ten ma zachęcić twórcze osoby do działania i kreatywności, do rozwijania swoich talentów i zdolności. Kartki okolicznościowe są piękną tradycją od ok 200 lat. Szczere życzenia i ciepłe słowa w niezwykłej oprawie, jaką jest własnoręcznie wykonana kartka, nawet po wielu latach przywołują piękne wspomnienia, emocje oraz uśmiech.

Ja świętować taki dzień? To bardzo proste – zrób kilka kartek dla swoich najbliższych i sprezentuj je im przy najbliższej okazji lub zorganizuj kreatywne przyjęcie i zaproś na nie przyjaciół. Zachęć innych do tworzenia. Pochwal się swoimi pracami i świętuj z innymi twórcami na portalach społecznościowych używając hashtagu #WorldCardMakingDay
Wszystkim, którzy dziś świętują z nami, życzymy niekończącej się weny twórczej, kreatywności, radości z tworzenia i wielu, wielu pomysłów na jeszcze piękniejsze kartki!

Szczęśliwego Dnia Robienia Kartek!

Nasza świąteczna karteczka jest pełna miłości… do papieru!Jest to kartka w stylu Clean & Simple. Jest niezwykle prosta, nie zawiera wielu elementów dekoracyjnych, a tak wiele wyraża.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *