• Brak produktów w koszyku

Przeglądana kategoria

Dekoracje

Czas na kawę…

…i dobrą książkę. Wakacje się zaczęły, czas więc przygotować sobie mrożoną kawę, ułożyć wygodnie w hamaku i zanurzyć w ciekawej lekturze. Dziś zaprezentuję Wam kolejne zakładki. Tym, razem z motywem kawowym. Do ich wykonania użyłam kilku wykrojników kuchenno-napojowych.

Moje zakładki postanowiłam zgłosić w wyzwaniu czerwcowym, organizowanym przez Szufladę.

Kaktusowe zakładki

Zapewne udało Wam się nadrobić w ostatnim czasie zaległości książkowe. Czy Wasze zakładki też się zawsze gdzieś zawieruszą? Moje się tak potrafią ukryć, że szybciej zrobię nowe, niż znajdę te stare. Tak było i tym razem. Przejrzałam papierowe resztki, powycinałam, poprzyklejałam i popełniłam takie oto kaktusowe zakładki, które mam…

Bałwankowy szał

Zima zaczęła się kilka dni temu, a za oknem śniegu jak na lekarstwo. Na szczęście, dzięki wykrojnikom Marianne Design, przeżyłam prawdziwy bałwankowy atak. Stworzyłam takie oto sympatyczne zawieszki, które po wypisaniu imienia użyłam jako tagi do prezentów. Świetnie sprawdziły się również w formie dekoracji świątecznych.

HO HO HO!

Pamiątkowa modlitwa

Z okazji Chrztu Świętego można podarować  maleństwu wiele różnych pamiątek.  Jedną z nich jest modlitwa ze słodkim aniołkiem w ramce typu 3D.

To bardzo oryginalny i spersonalizowany prezent, który zawiera imię dziecka oraz datę Chrztu Świętego. Urocze, prawda?

Metryczka dla Walerii

Kilka tygodni temu na świat przyszła słodka Walerka i taki oto prezent z okazji narodzin podarowała jej ciocia. Kolorystyka metryczki jest może nieco nietypowa, ale połączenie szarości i żółtego jest ostatni bardzo modne i świetnie sprawdza się w dziecięcych pokoikach.