• Brak produktów w koszyku

Kiedy na świat przychodzi ukochane maleństwo cała rodzina i najbliżsi pragną je powitać i obdarować wyjątkowym prezentem. Pomysłów jest naprawdę dużo i czasami przez tę ilość nie wiadomo co wybrać. Chciałabym podsunąć Was pewien pomysł na prezent dla bobaska – metryczki narodzinowe czyli spersonalizowane obrazki, na których widnieje imię dziecka, data jego narodzin oraz wzrost, waga urodzeniowa i godzina przyjścia na świat.

Taki ręcznie wykonany prezent z pewnością uszczęśliwi świeżo upieczonych rodziców, będzie wzruszającą pamiątką tego wyjątkowego dnia. Umieszczona w ramce 3D i powieszona na ścianę lub oparta na komodzie stanie się śliczną dekoracją dziecięcego pokoiku.

W sklepie ecoraft.pl znajdziecie kilka uroczych i słodkich propozycji metryczek narodzinowych zarówno dla dziewczynki, jaki i dla chłopca, a nawet dla bliźniaków. Kolorystyka delikatna i pastelowa, najczęściej dobierana do wystroju pokoju dziecięcego. Taka metryczka może być również prezentem dla dziadków lub rodziców chrzestnych. Zapraszam!

22 czerwca, 2019
19 lipca, 2019

POWIĄZANE POSTY

DODAJ KOMENTARZ