• Brak produktów w koszyku

Ksiega gości

Oceń sklep lub dodaj opinię o blogu

 
 
 
 
 
Pola oznaczone * są wymagane.
Twój adres email nie zostanie upubliczniony.
5 wpisów.
Joanna Joanna napisał/a 14 lutego, 2020 o 1:37 pm:
Karteczka zamówiona na chrzciny została przepięknie i bardzo szybko wykonana. Szczerze polecam, bo jakość i uroda kartki zachwyca. Do tego bardzo miły kontakt z p. Katarzyną - pełna perfekcja!
Anita Anita napisał/a 13 stycznia, 2020 o 9:30 pm:
Prześliczne kartki okolicznościowe, wszystko idealnie dopracowane. Pełen profesjonalizm. Jestem zachwycona pracą Pani Katarzyny:) Kartki zamawiam już od kilku lat i polecam całym sercem 🙂 A Pani Kasi zazdroszczę talentu 🙂
Kasia Kasia napisał/a 29 września, 2019 o 5:14 pm:
Wystawiam bardzo pozytywną opinię za obsługę i jakość, rzadko zdarza się taki profesjonalizm. Dziękuję za przecudne kartki.
Wiesia Wiesia napisał/a 23 września, 2019 o 6:47 am:
Piękne prace, zawsze z sercem i iskierką tego co potrzeba. Niebanalne kolory i kształty. Tworzenie dla kogoś kształtu, barwy, harmonii lub ekstrawagancji to dawanie z siebie tego wszystkiego co jest tam wewnątrz. Jednym słowem – SZTUKA. Polecam z pewnością satysfakcji dla odbiorcy kartki i życzeń ♥♥♥
Sylwia Sylwia napisał/a 19 sierpnia, 2019 o 8:59 am:
Prześliczna metryczka, aż żałuję że jak moje dzieci były małe nikt im takiej nie sprezentował. Delikatna, idealnie dopasowana do pokoju maluszka. Jakość wykonania i dobrania kolorów pierwsza klasa.