• Brak produktów w koszyku

Regulamin

Sklep internetowy, działający pod adresem ecoCraft.pl, prowadzony jest przez firmę Ekosonika z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Szarych Szeregów 2C/28, NIP 9531881475,  Regon 361272820.

 1. Sklep  prowadzi sprzedaż produktów rękodzielniczych ( kartki okolicznościowe, zaproszenia i ozdoby papierowe) za pośrednictwem sieci Internet.
 2. Wszystkie ceny podawane są w złotych polskich i zawierają podatek VAT. Cena podana przy każdym produkcie jest wiążąca w chwili złożenia zamówienia przez klienta.
 3. W celu złożenia zamówienia należy wypełnić formularz zamówienia. Po złożeniu zamówienia, do Kupującego zostaje przesłana e-mailem wiadomość, że zamówienie dotarło do sklepu.
 4. W momencie złożenia przez Kupującego zamówienia dochodzi do zawarcia umowy pomiędzy Sprzedającym a Kupującym. Przedmiotem umowy są produkty wymienione w zamówieniu.
 5. Standardowy czas realizacji zamówienia zawierającego  1-10 produktów wynosi do 5 dni roboczych od dnia zarejestrowania wpływu należnej kwoty na konto sklepu.  W szczególnych przypadkach, np. duża liczba zamówień, czas realizacji zamówienia może zostać wydłużony po uzgodnieniach z Klientem. Dla większej liczby produktów czas realizacji zamówienia określany jest indywidualnie.
 6. Za zamówione produkty należy zapłacić przelewem bankowym na konto sklepu lub przy użyciu systemu płatności online Przelewy24. Operatorem kart płatniczych jest PayPro SA Agent Rozliczeniowy, ul. Kanclerska 15, 60-327 Poznań, wpisany do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000347935, NIP 7792369887, Regon 301345068.
 7.  Sprzedaż produktów jest dokumentowana przez wystawienie faktury VAT.
 8. Po skompletowaniu zamówienia produkty i faktura zostają wysłane do Kupującego.
 9. Dane osobowe podane na formularzu zamówienia lub pozyskane w trakcie korespondencji są gromadzone i przetwarzane zgodnie z obowiązującym prawem. Zgromadzone dane osobowe są wykorzystywane tylko i wyłącznie do celów realizacji złożonych zamówień i w żadnym wypadku nie będą udostępniane osobom trzecim. Każdy klient sklepu ma prawo do wglądu, modyfikacji oraz usunięcia swoich danych osobowych z naszej bazy danych.
 10. Kupujący akceptuje, że oferowane przez sklep kartki okolicznościowe, zamówienia i ozdoby papierowe są wykonywane ręcznie (rękodzieło), co nie daje możliwości na pełną powtarzalność przedstawianej oferty. Nie jest wadą to, że  produkty wykonane w ilości większej niż jedna różnią się między sobą niewielkimi szczegółami.
 11. Zwrot produktów nie jest możliwy. Ofeta  na stronie sklepu określa jedynie dostępne wzory kartek okolicznościowych, zaproszeń i ozdób papierowych,  a wszystkie produkty wykonywane są na zamówienie klienta z uwzględnieniem jego  indywidualnych wymagań np. dedykacji.  Zgodnie z prawem konsumenckim, prawo do zwrotu nie dotyczy produktów wykonanych na zamówienie, według specyfikacji przekazanej przez konsumenta lub służących zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb.
 12. Reklamacje. Jeżeli po otrzymaniu produktów rękodzielniczych klient znajdzie w nich wady fizyczne, powinien je odesłać przesyłką pocztową na adres Ekosonika, ul. Szarych Szeregów 2C/28, 85-829 Bydgoszcz. Sklep nie przyjmuje żadnych przesyłek odsyłanych za pobraniem. Do odsyłanych produktów należy dołączyć  fakturę oraz opis przyczyny reklamacji.  Koszty związane z odesłaniem  reklamowanych produktów  zwracane są wyłącznie w  przypadku uwzględnienia reklamacji . Wszelkie reklamacje rozpatrywane są w ciągu 14 dni roboczych od dnia ich wpłynięcia.